Newsletter
Email:
Poll: Sayfamızı Nasıl Buldunuz
Sayfamızı Nasıl Buldunuz ?
Anasayfa | Genel Haberler | Kadın Kolları

Kadın Kolları

Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font

AK PARTİ AKSU KADIN KOLLARI BAŞKANI

GÜLSEVİM BİLGİÇ YAVUZ

1963 Yılında Antalya Çalkaya da doğdu.Babası çiftçi annesi ev hanımıdır.Beş kardeşin en küçüğüdür.İlk,orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.1986 yılında evlenip 2 çocuk annesidir.2 dönemdir Aksu Antalya İlçe Kadın Kollarında başkanlık görevini yapmaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

AYŞE EKİM

1971 Yılında Aksu-Antalya da doğdu.İlköğretim tahsilini Antalya da tamamladı.           Raşaş  A.Ş. de muhasebe departmanında danışman olarak görev aldı.1993 yılında Sigorta Şirketinde sekreter olarak görev aldı.2002 yılında Pınarlı Ak Partide görev aldım.Evli ve 2 kız annesiyim..

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

DİLEK ÖZEL

1987 Yılında Antalya da doğdu.İlkokul tahsili Antalya da tamamladı.1 çocuk sahibidir.Ak  Parti Aksu Kadın Kolları Başkanlığın da Mali ve İdari İşler Başkanlığında görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

GÜLAY MENTEŞ

1960 Yılın da Antalya da doğdu.Evli ve 2 çocuk annesidir.Ak Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanlığında Teşkilat Başkanı olarak görev almaktadır.

 

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

GÜLŞEN ARSLAN

1964 Malatya doğumludur.Evli ve 2 çocuk annesidir.Çocuklarından  biri 26 diğeri ise 20 yaşındadır.22 yıldır Aksu Antalya da ikamet etmektedir.Şuan Aksu İlçesi Kadın Kolları Başkanlığında Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

HALİME ÇELİK

1966 Diyarbakır da doğdu..10 tane çocuk  sahibidir.2002 yılından bu yana Ak  Parti Aksu İlçe Teşkilatında görev almıştır.Şuanda Ak  Parti Aksu İlçe  Kadın Kolları Teşkilatında  Ekonomi İşleri Başkanlığında görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

HÜLYA ALKAN

1990 Yılında Antalya da doğdu.İlk,orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.Akdeniz üniversitesi meslek yüksekokul mezunudur.Şuan anaokulu öğretmenliği yapmaktadır.Aksu ilçe Kadın Kolları Başkanlığın da ilçe sekreteri olarak görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

MUZAFFER AKAN

1955 Yılında Muğla da doğdu.İlk ,orta ve lise tahsilini Muğla da tamamladı.Anadolu Üniversitesi İşletme mezunudur.1974 yılında Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde çalıştı.1996 yılında emekliye ayrıldı.2 yıldır Aksu Kadın Kolları Başkanlığında çalışmaktadır.Şuan Ak Parti Aksu İlçe Kadın Kollarında Tanıtım medyada görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

RABİA ORMANCIOĞLU

İlk ,orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.Üç yıl Mimarlık bürosunda teknik eleman olarak çalışmıştır.Ak Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanlığında Siyasi ve Hukuk İşler başkanlığında görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

RAFET KOKLUK

1963 Yılında Antalya da doğdu.İlk ,Orta ve Lise tahsilini Aksu –Antalya da tamamladı.Evli ve 2 çocuk annesidir.Yaklaşık 1 yıldır  Ak Parti Aksu Kadın Kolları Başkanlığında Arge işlerinde görev almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

SEVAL İNCİ

Konyalı.1974 de ilkokul eğitimini Konya da tamamladı. Evlilikten dolayı Aksu Antalya da ikamet etmektedir ve evlidir.Ak parti kuruluşundan beri canı gönülden destek  vermektedir.Sayın Dış İşleri Bakanı Ahmet Davutoğlu nun memleketlisi olup yakından akrabasıdır.Şuan Ak Parti Aksu İlçe Kadın Kollarında Mahalle Temsilciliği ve Seçim İşleri Başkanlığı görevinde yer almaktadır.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

SUNA ALTINTAŞ

1981 Antalya da doğdu.Antalya Aksu Güzelyurtta ikamet etmektedir. İlk ,Orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.Anadolu üniversitesi 4 yıllık Maliye bölümü mezunudur.2008 yılında Şehit Kahraman Çelikbaş İ.Ö.O. da Anasınıfı Öğretmenliği yapmıştır.2  yıldır Ak Parti Aksu İlçe Kadın Kolları yönetimdedir.Şuanda İlçe Kadın Kolları Başkanlığında  yerel yönetimde görev almaktadrı.

YÖNETİM KURULU ÜYESİ 

ZEYNEP GÖGÜL

 

1989 Yılında Anamur da doğdu. İlk okul mezunudur.6 yıldır    Antalya da ikametgah etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir. Ak Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanlığında Dış İşleri Başkanlığında görev almaktadr.

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen):

toplam: | gösteriliyor:

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

  • email Arkadaşına gönder
  • print Sayfayı yazdır
  • Plain text Düz metin
:
Bu yazı için etiket yok
Bu yazıyı oyla
0