Newsletter
Email:
Poll: Sayfamızı Nasıl Buldunuz
Sayfamızı Nasıl Buldunuz ?

Aksu Yönetim

MEHMET AKİF ORDU ( AKSU İLÇE BAŞKANI )

1977 yılında Antalya' da doğdu. İlk, Orta ve Lise tahsilini Antalya' da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Programlar Bölümü mezunu(önlisans). Ayrıca 2007 siyaset akademisinden mezun oldu.2006-2008 Antalya Aksu-Pınarlı Belde Başkanlığı görevi ile ilk siyaset hayatına atandı. 2008 Antalya Aksu- Pınarlı Ak Parti kurucu yönetim kurulu seçim işleri başkanlığında görev aldı. İzleyen yıl içerisinde teşkilat başkanlığı görevinde de yer aldı.. 2009 Aksu 1.ilçe olağan kongresi yönetim kurlu üyeliği ve teşkilat başkanlığında görevine devam etti.2009 ve 2011 yıllarındaki seçimlerde SKM başkanlığında da görev aldı.2012 2.Olağan kongrede Ak parti Aksu İlçe Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Aksu girişimci iş adamları derneği üyesidir Tarım üzerinde faaliyet gösteren Ordu Tarım şirket müdürü olup evli ve 3 çocuk babasıdır.

--------------------------------------------------

DURMUŞ KAAN ŞAHİN ( SİYASİ HUKUK İŞLER BAŞKANI )

1979 Aksu Antalya doğumlu, evli ve 1 çocuk babasıdır. 2001 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Marka ve Patent vekili oldu. Halen Antalya’ da kendisine ait ofiste serbest Avukatlık ile Marka ve Patent vekilliği yapmaktadır. 2008 yılında Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatı kurucu başkan yardımcılığıyla siyasete girmiş olup şuanda Ak Parti Aksu İlçe Başkan Yardımcısıdır.

 

--------------------------------------------------

 

TAHİR ARGIN ( TEŞKİLAT BAŞKANI )

10/08/1975 Muş –Malazgirt doğumludur. Evli ve 3 çocuk babasıdır.İnşaat Tarım ve Hayvancılık sektöründe hizmet vermektedir.2004 Antalya Çalkaya belde yönetiminde görev alarak siyasete atılmıştır.Şuanda Ak Parti Aksu İlçe Başka yardımsı görevini sürdürmektedir.

 

--------------------------------------------------

AHMET SAMUR ( SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI )

1976 Yılında Burdur doğumlu.İlk,orta ve lise eğitimini Burdur da tamamladı.Evli ve 3 kız cocuk babasıdır.Antalya Aksu ilçesi Pınarlı Mahallesinde ikametgah etmektedir.Üç kardeşiyle birlikte Samur A.V.M adında 2 şubeli market işletmeciliği yapmaktadır.Ak Parti Aksu Pınarlı belde yönetiminde görev alarak siyasete atıldı.Aksu ilçe oluşumundan itibaren Ak Parti Aksu ilçe yönetiminde görev aldı.2009 yerel seçimlerde kontenjandan meclis üyesi adayı olmuştur.Şuanda 2.Olağan kongresinde Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatında Seçim İşleri Başkanlığı yapmaktadır.

 

--------------------------------------------------


ALİ ÇOBAN ( İLÇE TANITIM MEDYA BAŞKANI )

 

 

1969 yılında Antalya –Aksu doğumlu.İlk tahsilini Antalya –Aksuda tamamladı.Evli ve 2 çocuk babasıdır.2009 yılında Yerel seçimlerle birlikte Ak Partide görev almaya başladı.Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında Tanıtım Medya Başkanlığın da görev almaktadır.

 

--------------------------------------------------

TEYFİK FUAT CEBECİ ( İLÇE DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI )

1978 Yılında Antalya da doğdu.İlk, orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliğini 2001 yılında tamamladı.2003 yılından bu yana Serbest Harita ve Kadastro olarak Aksu ilçesinde çalışmaktadır.2012 Ak Parti Aksu 2. Olağan kongrede yönetimde seçilerek Dış İlişkiler Başkanlığı görevini sürüdrmektedir.

 

--------------------------------------------------

YUNUS KABA ( SOSYAL İŞLER BAŞKANI )

1972 Yılında Kahramanmaraş da doğdu.1993 yılında bu yana Antalya da ikametgah etmektedir.Emlak yatırım ve danışmanlığı yapmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.2002 tarihinden buya Ak Parti de görev almaktadır.2012 Aksu 2. Olağan Kongrede yönetime seçilerek Sosyal İlişkiler Başkanlığı yapmaktadır.

 

--------------------------------------------------

MUSTAFA ALTINTAŞ ( İLÇE YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI )

1979 Antalya da doğdu.Antalya Aksu ilçesi Güzelyurt mah. ikamet etmektedir.İlk,orta ve lise eğitimini Antalya da tamamladı.Vatani görevini tamamladıkdan sonra ticaret hayatına atıldı.Şuan da Spor tesisi halı saha işletmeciliği yapmaktadır.Siyasi hayatına 2003 yılında Ak Parti Çalkaya Gençlik Kolları Başkanlığı ile başladı.Daha sonra Çalkaya Ak Parti Belde yönetiminde de görev aldı.Çalkaya beldesinin Aksu İlçesi olması nedeniyle Aksu Ak Parti İlçe yönetiminde de görevini sürdürmeye devam etmiştir.Şuanda Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında Yerel Yönetimlerden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevine devam etmektedir.Evli ve 1 kız çocuk babasıdır.

 

 

--------------------------------------------------

 

OSMAN İMŞİR ( İLÇE EKONOMİ İŞLERİ BAŞKANI )

1963 Isparta –Eğirdir doğumludur.1973 yılında Antalya Aksu Çalkaya mah.sine taşındı.Çalkaya Kötekli İ.Ö.O.dan mezundur.1983 yılında İzmit –Göçlük de askerlik görevini tamamladı.Çiftçilik yapmaktadır.3 Dönemdir de Antalya Aksu Perge sulama birliği Meclis üyeliği yapmaktadır.2002 yılından bu yana Ak Parti Aksu İlçe teşkilatında yönetimde görev almaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

--------------------------------------------------

 

SİNAN TEMİRTAŞ (İLÇE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI )

 

1972 YILINA Antalya –Manavgat da doğdu. Evli ve 4 çocuk babasıdır.Aksu da mobilyacılık firmasında hizmet vermektedir.2009dan bu yana Aksu İlçe Teşkilatında yönetimde görev almaktadır.Şuan da Ak parti Aksu İlçe Başkanlığında Halkla İlişkiler Başkanlığı görevinde yer almaktadır.

 

--------------------------------------------------

 

 

YUNUS AKPINAR ( İLÇE MALİ İŞLER BAŞKANI )

1974 Yılında Elazığ –Alacakaya doğumlu olup evli ve 2 çocuk babasıdır.İlk,orta ve lise tahsilini Antalya –Aksu da tamamladı.İnşaat malzemeleri firmasıyla birlikte inşaat sektöründe hizmet vermektedir.2002 Aksu belde Gençlik Kolları Kurucu başkanlığıyla siyasette yer almıştır.Şuanda Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında İdari Mali İşler Başkanlığını sürdürmektedir.

 

 

--------------------------------------------------

 

 

 

İSMAİL CÜNEYT METE  ( AR-GE BAŞKANI )

1966 Yılında Bandırma/Balıkesir de doğdu.İlk ve orta öğretimini Bandırmada tamamladı.1984 yılında Bursa Işıklar Askeri Lisesinden 1988 yılında Kara Harp Okulundan Topçu Teğmen olarak mezun oldu.1989 yılında Topçu ve Füze Okulunda sınıf eğitimi aldı. Patnos /Ağrı ,Çukurca/Hakkari, Erciş /Van,Tekirdağ Diyarbakır,Eğirdir/ISPARTA Dağ ve Komd.Okul Komutanlıklarında çalıştı.Görev yerlerinde takım,Bölük,Tabur komutanlıkları,Kısım Amirliği ve Şube müdürlikleri yaptı. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Eğitim Yönetimi ve denetimi,Beykent üniversitesinde Uluslar arası İlişkiler Yüksek Lisansları ve Kara Harp Akademisin de KOMKARSU eğitimi yaparak 3 sene erken terfi almıştır. 2010 yılının Ağustos ayında Topçu Kıdemli Albay olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli olmuştur.Halen Aksu İlçesinin Hacıaliler mah. De ikamet etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.Almanca bilmektedir.

 

 

--------------------------------------------------

AYŞE KOCABAŞ ( İLÇE SEKRETERİ )

 

1989 yılında Isparta da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Isparta da tamamladı.Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi 3 sınıf öğrencisidir.Bilgisayar ticari , sektörel paket ve muhasebe programları eğitim ,destek alanında 4 yıl çalıştı.Şuanda da Ak parti Aksu İlçe Teşkilatında ilçe sekreteri olarak görev almaktadır.Bunun yanında Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatında yönetim kurulunda da görevini sürdürmektedir..

 

--------------------------------------------------

 

BURHAN ÇELİK ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1963 Mardin- Samur da doğdu.İlk eğitimini Mardin de tamamladı.1985 yılında da Antalya Topcular da vatani görevini tamamladı.Daha sonra İzmir de izbat olarak Vatani görevini devam ettirdi.1987 yılından itibaren Diyarbakır –Bismil ilçesinde ticaret hayatına atıldı.2002 yılında da Antalya –Pınarlı Cihadiye mah de ikamet ederek çiftçilik ve pazarcılık yaparak hayatını devam ettirmektedir.2009 yılında Aksu Belediye seçimlerinde belediye meclis üyeliği görevinde yer alarak siyasete atılmıştır.2 yıldırda Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında yönetim kurulunda çalışmaktadır.2002 yılından bu güne gönüllü olarak Ak Parti İlçe yönetiminde de görevini sürdürmektedir.Evli ve 10 çocuk babasıdır.

 

--------------------------------------------------

 

VELİ KANSU ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1964 Yılında Antalya - Elmalı – Gülova da doğdu.İlk,orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.1986 yılında vatani görevini tamamladı.1987 yılında PTT ‘de iş hayatına atıldı.Daha sonra Türk Telekom da teknik olarak iş hayatına devam etmiştir.31/12/2011 yılında Türk Telekom dan kendi isteğiyle istifa ederek Tarımla uğraşmaya başlamıştır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.Antalya Mürenliler derneğinde yönetim kurlu üyeliğinde görev almıştır.2004 seçimlerde Pınarlı da Belediye Meclis üyesi seçilerek 5 yıl bu görevi sürdürmüştür.2 Yılıdır da Aksu Ak Parti İlçe Başkanlığında yönetim kurulu üyeliğinde görev almaktadır.

--------------------------------------------------

OSMAN CİRİT ( YÖNETİM KULU ÜYESİ )

1965 Yılında Antalya Aksu İlçesinde doğdu.İlk ve orta tahsilini Antalya da tamamladı.14 yıl Aksuda esnafçılık yaptı.Bunun yanında çiftçilikte yapmıştır. Antalya Aksu İlçe başkanlığında yönetimde görev aldı.Aksu Meclis üyeliği yedek 1 dedir.İl özel idarede servis şoförlüğü yapmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

--------------------------------------------------

 

OSMAN AYHANOĞLU ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1974 Yılında Antalya-Aksu doğumludur.İlk,orta ve lise tahsilini Antalya-Aksuda tamamladı.Vatani görevini Kars da tamamladı.Toptancı halinde esnaflık yapmaktadır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.2002 yılından bu güne Ak Partide görev almaktadır.2 dönemdir de Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında yönetim kurulu üyesidir.

--------------------------------------------------

EMİN ÇAĞLAR ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1969 Yılında Antalya –Aksu ilçesinde doğdu.6 kardeşin 2.olup esnaf olarak hayatına devam etmektedir.İlk,orta eğitimini Aksu da tamamlamıştır.Aksu Anadolu Lisesinde lise tahsilini devam ederken hayat şartlarındaki imkansızlıklar nedeniyle okulu bırakmış ancak dışarıdan eğitimini tamamlamıştır.Vatani görevini Ankara da Milli İstihbarat teşkilatında başarı ile tamamlamıştır.Evli ve 3 çocuk babasıdır.1 kız 2 si erkek.Askerden döndükten sonra önceden çalışmış olduğu lokanta işini bırakarak küçük bir dükkan açıp işletmeciliği yapmıştır..Doğruluk ve dürüst çalışmanın meyvesi olarak işlerini büyütmüş market sahibi olarak hayatına devam etmekle birlikte kardeşi işe ÖZÇAĞLAR şirketini açmış olup kuruculuğu,yöneticiliği ve müdürlüğünü yapmaktadır. İslam şartlarının gereği olan ve maddi durumunun elvermesi sayesinde hac ibadetini yerine getirmiştir.

--------------------------------------------------

KEZİBAN HORZUN ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1965 yılında Antalya da doğdu.Antalya Gültekin İ.Ö.O. dan mezun oldu.Ecza kalfalığında yapmış.1986 yılında evlenmiştir.3 çocuk sahibidir.Şuanda da çiftçilik yapmaktadır.Antalya Aksu Ak Parti İlçe Teşkilatının ilk kurucu üyelerindendir.2 dönem Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanlığında görev almıştır.2012 Ak Parti Aksu 2.olağan kongresinde yönetim kurulunda seçilerek yönetim kurulu üyeliğini sürdürmektedir.

--------------------------------------------------

BAYRAM COŞGUN ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1975 YILINDA Antalya da doğdu.İlkokul tahsilini Antalya da tamamladı.Evli ve 2 çocuk babasıdır.Antalya Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında yönetim kurulu üyesidir.

--------------------------------------------------

İSMAİL KELCE ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1979 Yılında Antalya da doğdu.İlk.orta ve lise tahsilini Aksu –Antalya da tamamladı.Niğde üniversitesi Bahçe ziraat i ve Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümünde tahsilini tamamladı.Askerliğini 2002 yılında Karaman da kısa dönem Jandarma olarak tamamladı.2002 yılında iş hayatına Aksu – Yurtpınarda Ziraat Mühendisliği yapark başladı.2008 yılında yine Aksu - Yurtpınar da kendi işi olan Çare Tarım Ltd.Şti.yi kurarak işine devam etmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdr.

 

 

--------------------------------------------------

KADİR KÜRLÜ ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1987 Yılında Antalya – Aksu da doğdu.İlk,orta ve lise tahsilini Antalya da tamamladı.Yükseköğrenimini Çukurova Ziraat Fakültesinde tamamladı.Aksuda Kürlü Tarım olarak zirai ilaç alım satım alanında faaliyet göstermektedir.Aktif siyasete 2012 yılında Ak Parti Aksu 2. Olağan kongresiyle yönetimde görev olarak başlamış ve halen devam etmektedir.

--------------------------------------------------

SEHER DOĞAN ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1972 Yılında Isparta da doğdu.Annesi ve babası emeklidir.2 kardeş olan Seher hanımın ablası makine mühendisidir. İlk ,orta ve lise tahsilini Isparta da tamamladı.1994 Yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkiler bölümünden mezun oldu. Eğirdir Bahçe Kültür Araştırma Enstitüsünde staj yapmıştır.Üniversite hayatı boyunca kesme çiçek üretiminde çalışarak Pedegojik Formasyon eğitim belgesi almıştır.Bunun yanında HACCP Eğitim kurs ve belgesine sahiptir. Antalya Aksu beldesinde zirai ilaç bayiliğinde çalışmıştır.Evli ve 2 çocuk annesidir.2007 yılında kendi zirai ilaç bayiliğini açarak Tarımsal danışmanlık zirai ilaç,gübre ve fide bayiliği yapmaktadır.Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığında yönetimde görev almaktadır.

--------------------------------------------------

AYŞE ŞAHİN ( YÖNETİM KURULU ÜYESİ )

1988 Yılında Manavgat Antalya da doğdu.Özel bir şirkette satış temsilcisi olarak çalışmaktadır.2012 Ak Parti Aksu 2.Olağan kongresinde yönetim kurulunda seçilerek siyasete atılmıştır.

--------------------------------------------------

ALİ ÇİTE

 

--------------------------------------------------

 

DURSUN LALE

 

--------------------------------------------------

 

BİLAL ÇELİK

 

--------------------------------------------------

 

TANER GÖK

 

--------------------------------------------------

 

ŞEVKET EKİCİ

 

--------------------------------------------------

 

İBRAHİM GÖKCE

 

--------------------------------------------------

 

MESUT GÖKEN

 

1970 Yılında Çorum ilinde doğdu.Çorum İmam Hatip Lisesinde mezun oldu.Van Jandarma bölük komutanlığında askerlik görevini tamamladı.İnşaat işleri ile uğraşmaktadır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.Antalya Aksu İlçe teşkilatının Pınarlı beldesi kurucu görevinde yer alarak siyasi hayata atıldı.Şuanda Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatında yönetim kurulu görevini sürdürmektedir.

--------------------------------------------------

 

CELİL GÖKÇEN

 

--------------------------------------------------

 

MEHMET ÖZKAN

 

--------------------------------------------------

 

HALİL İBRAHİM ŞAN

 

--------------------------------------------------

 

İSMAİL MEYDAN

 1956 yılında Antalya Serik ilçesi   Gebiz Akçapınar da doğdu. İlköğrenimini Gebiz Akçapınar da tamamladı.Vatani görevini 1976 yılında Sivas ilinde Acemi birliğini tamamladı. Sonra Edirne ilinde  Er olarak tamamladı. Sanat olarak Oto elektrik yapmıştır.Şuanda emekli evli ve 2 çocuk babasıdır.Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyesidir.

--------------------------------------------------

 

SALİH YILMAZ

 

--------------------------------------------------

 

MEHMET ÜSTÜN

 

1950 yılında Antalya da doğdu.İlköğretimini Antalya-Aksu ilçesinde tamamladı.Vatani görevini  Acemi birliğini Kütahya da tamamladı.Usta birliğini ise Bursa ilinde tamamladı.Ak parti Aksu İlçe teşkilatının ilk kurucularındandır.Şuanda da Aksu İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyesidir.Evli ve 1 çocuk babasıdır.Aksuda 15 yıl esnaflık yapmıştır. Şimdide çiftçilik yapmaktadır.

--------------------------------------------------

 

KADİR SAMANİ

 

--------------------------------------------------

 

NOĞMAN TATLI

 

--------------------------------------------------

 

ŞENOL UYAR

 

--------------------------------------------------

 

SALİH OKUDAN

 

1970 yılında Antalya da doğdu.Antalya Aksu ilçesi Yurtpınar  İ.Ö.O.da tamamladı.Çiftçilikle uğraşmaktadır.2002 yılından bugüne kadar Ak parti aksu ilçe teşkilatında çeşitli görevlerde yer almıştır.Şuanda Ak parti Aksu ilçe yönetim kurulu üyesidir.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

--------------------------------------------------

 

VELİ  TOKMAK

 

--------------------------------------------------

 

MEHMET AFŞİN

 

--------------------------------------------------

 

MUSTAFA TAŞKIN

 

--------------------------------------------------

 

İBRAHİM  METİN

 1961 Yılında Antalya da doğdu.İlköğrenimini  Antalya Aksu ilçesi Mandırlar mahallesinde tamamladı.Vatani görevini Kayseri ilinde komanda olarak  tamamladı. Ticari taksi ve rentacar ile çalışmaktadır.Ayrıca taksi kooperatif yönetiminde görev almaktadır.Bunun yanında çiftçilikte yapmaktadır.1994 yılından bu yana siyasetle uğraşmaktadır.Çeşitli partilerde delegelik ve meclis üyeliği yapmıştır.2002 yılında da Aksu ilçesi Çalkaya beldesinde Ak Parti kuruculuğu ile başlamıştır.Ve 2002 yılından bu yana partide faaliyet göstermiştir.Şuanda Ak parti Aksu ilçe teşkilatının yönetim kurulu üyesidir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

--------------------------------------------------

 

HÜSEYİN GÖKTÜRK

 

1955 Yılında Antalya da doğdu. Antalya Aksu Yurtpınar ilçesinde ilköğretimini tamamladı. 1975-1977 yıllarında İstanbul Hadımköy tank taburunda asgari görevini tamamladı.1977-1980 yıllarında Antalya merkez il başkanlığında Doğru Yol partisinde Gençlik Kolları Başkanlığında görev alarak siyasi hayata atıldı.1980 yılında Antalya Belediyesi Çevre Sağlık Temizlik işleri Kontrol çavuşu olarak çalıştı.1984-1989 yıllarında  Yeni emek mahallesinde Mahalle   Muhtarlığında görev aldı.1988-1999 yılları arasında da Sütçüler mahalle muhtarlık heyetinde bulundu.Bunun yanında ayrıca Yörükler Derneği Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürdü.1999 yılında emekliliğini isteyerek emekli oldu.Emekli olduktan sonra Aksu ilçesi Çalkaya Güzelyurt mahallesinde ikametgah etmeye başladı.Evli ve 3 çocuk babasıdır.2004 yılından bu güne kadarda Ak Parti Aksu İlçe teşkilatında görev aldı.Şuanda Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatında yönetim kurulu görevini sürdürmektedir.

--------------------------------------------------

 

MEHMET EKİCİ

 

1955 Yılında Kahramanmaraş Göksun ilçesinde doğdu.İlköğretimini Antalya Aksu ilçesinde tamamladı.Aksu ilçesi Atatürk mahallesinde ve Pınarlı Mah.de Mahalle Muhtarlığı görevinde yer aldı.2002 Yılından bu güne kadar Ak Parti Aksu İlçe Teşkilatında Yönetim Kurulu görevini sürdürmektedir.

 

--------------------------------------------------

 

HÜDAVERDİ AKSU

 23/12/1957 yılında Antalya Aksu Karaöz beldesi Hacıceciler mah.de doğdu. İlköğretimini Karaöz beldesinde tamamladı. Lise eğitimini Antalya lisesinde tamamladı.1978-1979 yıllarında vatani görevini Tekirdağ-Saraylı ilçesinde tamamladı.2004 yılında  Aksu Karaöz beldesi Tarımsal Kalkınma ve Kooperatifine başkan olarak atandı. Halen görevini sürdürmektedir.1994 yılından itibaren çeşitli siyasi partilerde görev aldı.2002 yılından buyana Ak parti Aksu ilçesi Karaöz beldesi kurucu üyelerindendir.Şuanda Aksu ilçe teşkilatı yönetim kurulunda yönetim görevini sürdürmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır

 

Ak Parti Aksu İlçe Başkanı
Giriş yap
Köşe Yazarı